Homepage Profil spoločnosti Občianske združenie - BUDÚCNOSŤ PRE DETI - 2% Služby Odkazy Rodinné úsporné domy Kontakt Reklamačný poriadok VPS Ochrana osobných údajov a cookies Kosenie trávy - pozemkov Trenčín a okolie
Druh:
Kategória:
Kraj / okres:
Obec:
Cena nehnuteľnosti do:

TOP ponuka

NA PRENÁJOM, obchodný - nebytový priestor (272m2), Gen. M. R. Štefánika, Trenčín Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
1 650 €/mesiac
NA PRENÁJOM, kancelárske priestory (21 m2), Gen. M. R. Štefánika pri OC Max, Trenčín Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
6 €/m2/mesiac
NA PREDAJ, dom - na bývanie a podnikanie (pohostinstvo) - 312m2 (pozemok 409m2), Záblatie, Trenčín Rybáre, Trenčín
255 000 €
NA PRENÁJOM, 2 izbový byt, loggia, Partizánska ul., Trenčín Partizánska, Trenčín
500 €/mesiac
Buducnost pre deti

Niečo o spoločnosti 

Obchodná a realitná spoločnosť PRESTIGE Group s.r.o., bola založená v júni 2003. Jej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností pre fyzické a právnické osoby. Prioritou obchodnej spoločnosti je poskytovanie kvalitných služieb pre klientov a zabezpečovať komplexný servis na vysokej úrovni.

 • Poradenstvo v oblasti predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.
 • Bezplatná prezentáciu Vašej nehnuteľnosti na internetových portáloch a našej www stránke.
 • Príprava kompletnej dokumentácie k prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti.
 • Príprava kompletnej dokumentácie k prenájmu nehnuteľnosti.
 • Zabezpečíme Vám vypracovanie znaleckých posudkov, geometrických plánov.
 • Ak si nájdete nehnuteľnosť radi Vám poskytneme kompletný servis.
 • Poradenstvo pri čerpaní Hypotekárneho úveru (bezplatne).
 • Sprostredkovanie stavebných prác, maliarske práce, podlahy, závlahy
 • Sprostredkovanie ocenenia nehnuteľností znalcom.

V prípade, že máte nejaké otázky, alebo chcete predať - kúpiť - prenajať nehnuteľnosť, ozvite sa nám prostredníctvom tohto formulára, alebo použite niektorý z kontaktov uvedených na tejto stránke.

www.pgr.sk

www.realitycomfort.sk

REALITY COMFORT     

Chcete nielen predať či prenajať svoju nehnuteľnosť (byt, dom, chatu, pozemok, nebytové priestory a iné reality), ale urobiť to s právnou a finančnou istotou? REALITY COMFORT pre vás kvalitne zaistí všetky s tým spojené služby.

Sme nezávislé realitné kancelárie: Reality Comfort Prievidza, Reality Comfort Topoľčany, Prestige Group Trenčín a Reality Comfort Liptovský Mikuláš, ktoré boli zakladané v jednotlivých mestách postupne  od  r. 2003 a v roku 2009 sa stali súčasťou siete realitných kancelárií „REALITY COMFORT“.

Naše realitné kancelárie boli už od svojho založenia zamerané na kvalitu a nie na kvantitu, preto sa u nás stretnete vždy s osobným prístupom všetkých pracovníkov. Dôraz na kvalitu je poznať z každej činnosti kancelárie – či už z rýchlosti zaradených nehnuteľností do ponuky, preverenia všetkých ponúk, osobnej prehliadky maklérov vrátane vyhotovenia profesionálnych fotografií, až po zaistenie bezpečnej finančnej transakcie pri samotnom prevode nehnuteľností.

Svojim klientom poskytujeme presne to, čo na trhu s nehnuteľnosťami potrebujú a to je prehľad, serióznosť, stabilitu, komplexné služby a starostlivosť.  Kvalitný a rýchly servis pre klienta je pre nás veľmi dôležitý a preto pokiaľ sa na nás obrátite, stačí jeden telefonát a my všetko zariadime (osobnú návštevu nehnuteľnosti, poradenstvo ohľadom ceny, daňovej problematiky, nafotenie nehnuteľnosti, zaistenie všetkých potrebných údajov, zaradenie do kvalitnej rozsiahlej inzercie a oslovenie klientov z našej databázy, vypracovanie potrebných zmlúv, zápis do katastra nehnuteľností až po prepis energií na nového majiteľa).

Neustále pracujeme na rozširovaní a skvalitňovaní našich služieb, ako aj na zvyšovaní stability a kreditu siete našich realitných kancelárií. Okrem stále rastúcej skupiny spokojných klientov, ktorí využili naše služby a svedčia o vysokej kvalite a profesionalite našej práce, sme samozrejme podnikli aj ďalšie kroky, aby sme pre vás pri akomkoľvek obchode s nehnuteľnosťami boli partnerom číslo 1. 

Vždy sme chceli poskytovať najlepšie a taktiež najdostupnejšie služby a preto sídlime v každom meste tam, kde sa nás bez problémov nájdete :

 • Topoľčanoch na ulici Československej armády č. 34  (budova bývalej OTP Banky)
 • Prievidzi na Bojnickej ceste č.41A, priamo oproti OD Kaufland ,  na I. poschodí novostavby, pri kruhovom objazde
 • Trenčíne na Štefánikovej ulici č.70, v blízkosti nákupného centra MAX, v budove "RENAULT" - www.pgr.sk

Zároveň by sme sa chceli poďakovať všetkým našim bývalým, súčasným i budúcim klientom za vloženú dôveru.