Homepage Profil spoločnosti Občianske združenie - BUDÚCNOSŤ PRE DETI - 2% Služby Odkazy Kontakt Reklamačný poriadok VPS Ochrana osobných údajov a cookies
Druh:
Kategória:
Kraj / okres:
Obec:
Cena nehnuteľnosti do:

TOP ponuka

NA PREDAJ, Byt 19 - 2 izbový, balkón - Rezidencia THERMAE, Trenčianske Teplice Hviezdoslavova, Trenčianske Teplice (okres Trenčín)
145 000 €
NA PREDAJ, Byt 15 - 2 izbový, balkón - Rezidencia THERMAE, Trenčianske Teplice Hviezdoslavova, Trenčianske Teplice (okres Trenčín)
130 000 €
NA PREDAJ, Byt 54 - 3 izbový, balkón - Rezidencia THERMAE - Trenčianske Teplice Hviezdoslavova, Trenčianske Teplice (okres Trenčín)
175 000 €
NA PRENÁJOM, zariadený 2 izbový byt v blízkosti centra mesta, Strážovská ulica, Bánovce nad Bebravou Strážovská, Bánovce nad Bebravou
400 €/mesiac
Buducnost pre deti

Niečo o spoločnosti

SME TU PRE VÁS UŽ 20 ROKOV

„Našou činnosťou by sme radi prispeli k celkovému zvýšeniu dôvery v realitné kancelárie na Slovensku. Preto všetko zaisťujeme nielen podľa zákona a dobrých mravov, ale taktiež podľa etických zásad spoločnosti“

Obchodná a realitná spoločnosť PRESTIGE Group s.r.o., bola založená v júni 2003. Jej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností pre fyzické a právnické osoby. Prioritou obchodnej spoločnosti je poskytovanie kvalitných služieb pre klientov a zabezpečovať komplexný servis na vysokej úrovni.

  • Poradenstvo v oblasti predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.
  • Bezplatná prezentáciu Vašej nehnuteľnosti na internetových portáloch a našej www stránke.
  • Príprava kompletnej dokumentácie k prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti.
  • Príprava kompletnej dokumentácie k prenájmu nehnuteľnosti.
  • Zabezpečíme Vám vypracovanie znaleckých posudkov, geometrických plánov.
  • Ak si nájdete nehnuteľnosť radi Vám poskytneme kompletný servis.
  • Poradenstvo pri čerpaní Hypotekárneho úveru (bezplatne).
  • Sprostredkovanie stavebných prác, maliarske práce, podlahy,
  • Sprostredkovanie ocenenia nehnuteľností znalcom.

V prípade, že máte nejaké otázky, alebo chcete predať - kúpiť - prenajať nehnuteľnosť, ozvite sa nám prostredníctvom tohto formulára, alebo použite niektorý z kontaktov uvedených na tejto stránke.

www.pgr.sk

www.realitycomfort.sk 

Svojim klientom poskytujeme presne to, čo na trhu s nehnuteľnosťami potrebujú a to je prehľad, serióznosť, stabilitu, komplexné služby a starostlivosť.  Kvalitný a rýchly servis pre klienta je pre nás veľmi dôležitý a preto pokiaľ sa na nás obrátite, stačí jeden telefonát a my všetko zariadime (osobnú návštevu nehnuteľnosti, poradenstvo ohľadom ceny, daňovej problematiky, nafotenie nehnuteľnosti, zaistenie všetkých potrebných údajov, zaradenie do kvalitnej rozsiahlej inzercie a oslovenie klientov z našej databázy, vypracovanie potrebných zmlúv, zápis do katastra nehnuteľností až po prepis energií na nového majiteľa.

Neustále pracujeme na rozširovaní a skvalitňovaní našich služieb, ako aj na zvyšovaní stability a kreditu siete našich realitných kancelárií. Okrem stále rastúcej skupiny spokojných klientov, ktorí využili naše služby a svedčia o vysokej kvalite a profesionalite našej práce, sme samozrejme podnikli aj ďalšie kroky, aby sme pre vás pri akomkoľvek obchode s nehnuteľnosťami boli spolahlivým partnerom.

Klientom dokazujeme, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté... Vďaka skúsenostiam a osobnému prístupu dokážeme pochopiť túžby a očakávania klientov a predať tak príbeh ich nehnuteľnosti.

Svoju prácu berieme nanajvýš zodpovedne. Našim klientom sme kedykoľvek k dispozícii. Ochotne im poradíme a spoločne vždy nájdeme najvýhodnejšie riešenie. Našou prioritou sú spokojní klienti, ktorí vedia, že nám môžu plne dôverovať.

Preferujeme kvalitu nad kvantitou, každý obchodný prípad je pre nás jedinečný. Dôkladne sa venujeme všetkým nehnuteľnostiam a využívame dlhoročné know-how z oblasti predaja realít.

Zároveň by sme sa chceli poďakovať všetkým našim bývalým, súčasným i budúcim klientom za vloženú dôveru.

Radi naplníme práve Vaše predstavy o novom bývaní.